W przedświątecznym czasie w świetlicy szkolnej…
W świetlicy szkolnej od 6 grudnia, od mikołajek odbywają się zajęcia tematyczne, które wprowadzają nas w magiczny, urokliwy czas świąteczny. Dzieci dekorują pierniki, robią wspólny łańcuch na choinkę świetlicową, wykonują zadania z wcześniej zaprojektowanego kalendarza adwentowego.

Przygotowują ozdoby i kartki świąteczne, które przekażemy na kiermasz bożonarodzeniowy, który odbędzie się 18 grudnia w godzinach 10.00 – 12.00. Tym bardziej zapraszamy do spotkania na kiermaszu, gdyż cel jego jest szczytny, charytatywny…
Kiermasz bożonarodzeniowy organizowany jest przez Radę Rodziców i społeczność szkolną.
ŻYCZENIA:
Świąt białych, pachnących choinką i pomarańczami,
skrzypiących śniegiem pod butami,
spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze.
Pełnych niespodziewanych prezentów,
świąt dających radość i odpoczynek
oraz nadzieję na Nowy Rok 2022.
Zespół wychowawców świetlicy

