Oto logo strony. Piękne ono jest

W przedświątecznym czasie w świetlicy szkolnej…

W świetlicy szkolnej od 6 grudnia, od mikołajek odbywają się zajęcia tematyczne, które wprowadzają nas w magiczny, urokliwy czas świąteczny. Dzieci dekorują pierniki, robią wspólny łańcuch na choinkę świetlicową, wykonują zadania z wcześniej zaprojektowanego kalendarza adwentowego.

Pierniczki na kiermasz zdobione przez świetliczaki

Przygotowują ozdoby i kartki świąteczne, które przekażemy na kiermasz bożonarodzeniowy, który odbędzie się 18 grudnia w godzinach 10.00 – 12.00. Tym bardziej zapraszamy do spotkania na kiermaszu, gdyż cel jego jest szczytny, charytatywny…

Kiermasz bożonarodzeniowy organizowany jest przez Radę Rodziców i społeczność szkolną.

ŻYCZENIA:

Świąt białych, pachnących choinką i pomarańczami,                                                                                   
skrzypiących śniegiem pod butami,                                                                                                                 
spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze.                                                                                                         
Pełnych niespodziewanych prezentów,                                                                                                                  
świąt dających radość i odpoczynek                                                                                                                            
oraz nadzieję na Nowy Rok 2022.


Zespół wychowawców świetlicy

Galeria zdjęć

na zdjęciu widać prace dzieci Mikołaje , wykonane na zajęciach w świetlicy na zdjęciu widać pierniczki ozdobione przez dzieci w świetlicy na zdjęciu widać pierniczki ozdobione przez dzieci w świetlicy na zdjęciu widać dzieci zdobiące pierniczki na zdjęciu widać uczniów zdobiących pierniki
powrót  do kategorii
Poprzednia Następna

Pozostałe
aktualności