Oto logo strony. Piękne ono jest

Po co jest ten bal?

Lekcja na świeżym powietrzu? Dlaczego nie! Postanowiliśmy zorganizować miejsce na prowadzenie zajęć na boisku szkolnym. Pomysł ewaluował. W końcu stanęło na, co tu wiele mówić, zgrabnej altance, która ładnie komponuje się z otoczeniem. Stylowa pergola stanie wiosną w szkolnym patio.

Projekt Pana Artura, profesjonalnego projektanta spodobał się wszystkim. Uwag do projektu nie zgłosił, ani samorząd uczniowski, ani rada rodziców. Z nauczycielskiego grona wypłynęły dwie uwagi – potrzebne są uchylne siedziska ze schowkiem na poduszki i miejsce z blatem dla prowadzącego zajęcia. Sugestie w realizacji.

Altanka stanie w miejscu dotychczasowej fontanny. Do jej posadowienia wykorzystamy znajdujące się tam kamienie i rośliny.

Ma to dla nas duże znacznie także dlatego, że uczniowie naszej szkoły mogą spędzać przerwy na świeżym powietrzu każdego dnia w godz. od 9.50 do 14.35. W szkolnym patio dyżurują nauczyciele. Warunkiem wyjścia na dwór jest tylko odpowiedni ubiór. Altanka umili dzieciom pobyt podczas przerw.

Dochód z XIV Charytatywnego Balu Charytatywnego przeznaczony będzie właśnie na realizację projektu „Lekcja na świeżym powietrzu”.

Prosimy o wsparcie. Bardzo prosimy!

Mirosław Donarski

powrót  do kategorii
Poprzednia Następna

Pozostałe
aktualności